🛫

🏨

Przesyłając do nas wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu odpowiedzi z naszej strony na zadane przez Ciebie pytanie, przesłaną sugestię, czy też opinię, drogą elektroniczną, za pomocą wiadomości e-maila zgodnie z zasadą: Nie sprzedawaj moich danych ;)

Kontakt

Imię
Twój e-mail:
Obszar tekstowy
Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych podanych w powyższym formularzu celem zapytania, przesłania opinii, sugestii, uwagi, tym samym wyrażam zgodę na korespondencję zwrotną pochodzącą ze strony » #StądJestem «

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Poniżej możecie Państwo skontaktować się z nami, zgłosić błąd (nie działa strona, literówka w tekście, błędne dane itp.)

Będziemy wdzięczni za jak najdokładniejszy opis nieprawidłowości, lub po prostu prześlij zwykłe zapytanie. Opinie, sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu są dla nas niezwykle cenne 😉

   TAXI

 

95 752 56 26

Podanie danych osobowych w formularzach jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rozpatrzenie zgłoszenia. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie obowiązującej » polityki prywatności « portalu  » #StądJestem « i zgodnie z treścią przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO). Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do obsłużenia Twojej korespondencji.

Polecamy


Wyszukiwanie hoteli 


Wyszukiwanie lotów 


Garnki, patelnie, noże 


Biżuteria dla kobiet 

Znajdź produkt

Znajdź produkt

❓tenczyten.pl

© #StądJestem

Polityka prywatności

Zgłoś nadużycie

Materiały wykorzystane w serwisie pochodzą z: Strona Kostrzyna nad Odrą, Muzeum Twierdzy Kostrzyn, Kostrzyn turystyka, Kostrzyn w obiektywie, Zamki i zameczki, interaktywna.pl, tenpoznan.pl, przewodnik, fotopolska.eu, gazetalubuska.pl, zdow.pl,

 

i mają one charakter informacyjno - promocyjny, nie sponsorowany.

wybierz stronę

Dokładamy wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udzielamy dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Propozycje zawarte w serwisie nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal ma charakter informacyjno-reklamowy.

udostępnij stronę:

Kostrzyn nad Odrą to malownicze i spokojne miasto położone w zachodniej części Polski w województwie Lubuskim, gdzie dzięki przejściu granicznemu z Niemcami otworzysz się na świat.

 

Poznaj zebrane na stronie informacje na temat początków historii Kostrzyna nad Odrą w którym zaczyna/zaczęło się życie. Dzięki materiałom wykorzystanym na stronie zainspiruj się by odwiedzić piękne miasto Kostrzyn nad Odrą ;)

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.